Okna

Tworząc ofertę okien drewnianych w firmie DUKOS chcemy zaproponować Państwu alternatywę dla powszechnej obecnie masowości i powtarzalności rozwiązań na rynku stolarki okiennej. Pragniemy zachęcić Państwa do szerszego spojrzenia na stolarkę, na dostępne naturalne materiały, unikalne rozwiązania, niepowtarzalną kolorystykę i usłojenie jakie zapewnia nam najbliższy i najbardziej naturalny materiał dostępny człowiekowi – czyli DREWNO.

Obecna technologia pozwoliła nam doskonale "okiełznać" naturę drewna, dzięki współpracy z najlepszymi producentami stolarki okiennej w Polsce i przy wykorzystaniu najnowszych technologi nasze produkty stają się idealną propozycją dla osób ceniących naturalne piękno i trwałość produktów.

Stosujemy najlepsze dostępne obecnie rozwiązania takie jak klejenie warstwowe drewna, zabezpieczenia właściwymi okapnikami, elastyczne powłoki lakiernicze.

Jednocześnie chcemy służyć Państwu naszym doświadczeniem i zapewnić kompleksowa obsługę. Chętnie spotkamy się w miejscu inwestycji by jak najlepiej dopasować produkt i zakres usług dla wymagań Państwa inwestycji, salon sprzedaży dysponuje z kolei expozycją obrazującą produkty, które proponujemy.

Zapraszamy do odwiedzin salonu lub kontaktu z doradcą:

okna@dukos.pl

mob. 660 – 410 - 510

Współpracujemy z: